TitanovéNádobí.COM

 

 


Ve slévárně německé firmy AMT Gastroguss se titanové nádobí odlévá ručně. Náročný postup výroby titanového nádobí, při kterém je každý jednotlivý hrnec či pánev ručně pečlivě odléván ve formách a dále zpracováván, podléhá stálé a přísné kontrole kvality.Po zchlazení se jednotlivé odlitky ořezávají. Také tento výrobní mezikrok se odehrává přímo v lidských rukou a je stále přezkušován a kontrolován.Nástřik titanového nádobí tvoří 4 vrstvá patentovaná úprava povrchu dle patentu DE 3604762C2. Tento výrobní krok není jako jediný prováděn přímo firmou AMT Gastroguss v jejich slévárně, nýbrž specializovanými certifikovanými podniky.

V námi prodávaných titanových hrncích a pánvích je proveden plazmový nástřik, který se vyznačuje mimořádnou trvrdostí a velikou odolností, zaručuje otěruvzdornost a dlouhou životnost titanového nádobí. Je vhodný i pro profesionální kuchaře, kteří mohou titanové nádobí bez starostí vystavit mimořádnému namáhání. Speciální plazmový nástřik umožňuje v titanových hrncích a pánvích používat i kovové obracečky.Po úpravě povrchu se dno titanového nádobí osoustruží tak, aby bylo naprosto rovné, přesné a hladké. Díky tomuto výrobnímu kroku je čištění titanového nádobí jednodušší a zároveň se při vaření ušetří čas a energie extrémně dobrým vedením tepla.Následně jsou jednotlivé části smontovány – hrnce jsou opatřeny úchytkami, pánve držadly. Před zabalením projde ještě každý kus titanového nádobí pečlivou kontrolou.

Technická dozorčí společnost TÜV Nord pravidelně prozkušuje všechny produkty značky AMT Gastroguss a potvrzuje kvalitu jejího titanového nádobí.

Obrovský podíl ruční práce při zhotovování titanového nádobí značky AMT Gastroguss zajišťuje vysoký standard kvality a zaručuje, že při vhodném zacházení s titanovým nádobím budete mít po dlouhá léta radost z vaření.

Video na stránkách výrobce


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Máte problém, chcete poradit?


Volejte (+420) 777 617 302
denně od 8 - 18 hodin