TitanovéNádobí.COM

Obchodní podmínky 

K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží.

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem.

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží.

Platby

Objednávka je dokončena po zvolení způsobu platby. Nabízíme dva základní způsoby platby

       - platbu předem na účet
       - platbu dobírkou

Veškeré ceny uváděné v našem obchodě jsou v českých korunách. Ceny jsou konečné a obsahují DPH 21%.

Zákazníkům ze Slovenska bude cena v českých korunách přepočtena na Euro a to dle aktuálního měnového kurzu v den dodávky zboží.

Osobní údaje

Registrací zákazník projevuje aktivní souhlas se zpracováním osobních údajů.

Při nakládání s osobními daty se provozovatel RASPO VDP s.r.o. zavazuje řídit Zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Registrací zákazník projevuje aktivní souhlas se zasíláním obchodních sdělení a informací ve spojení s e-shopem www.titanovenadobi.com.

 Doručení a přepravní podmínky

Zboží je dodáváno expresní balíkovou službou PPL nebo Českou poštou, dle výběru. Pro lepší doručení je dobré uvést do poznámky k doručení, má-li být zásilka doručena do zaměstnání či na soukromou adresu. Od data expedice je zásilka doručena do 24 hodin. V této službě je zahrnuta garance kontaktování příjemce zásilky. V ceně je zahrnuto balné, dopravné a doběrečné, včetně DPH.

Balné, dopravné a doběrečné je zdarma od 700 Kč.

Pokud hodnota objednávky nepřesáhne hodnotu 700 Kč, účtujeme dopravné v hodnotě 150 Kč na území České republiky a 250 Kč na Slovensko.

Zboží na Slovensko je dodáváno jen expresní balíkovou službou PPL/DHL.

Objednané zboží Vám nyní nemůžeme zaslat v dárkovém balení.

V případě opakovaného zaslání zboží z důvodu nezastižení zákazníka, případně odmítnutí převzetí, budou dodatečné náklady s tímto spojené účtovány kupujícímu.

Registrací svých údajů pro zaslání zákazník projevuje aktivní souhlas se zasíláním obchodních sdělení a informací ve spojení s e-shopem www.titanovenadobi.com.

 Podmínky reklamace  

Prosíme zákazníky o pozorné přečtení reklamačního řádu, kde jsou uvedena všechna Vaše práva a povinnosti v případě nespokojenosti s naší službou.

 

Na všechny výrobky zakoupené v našem obchodě se vztahuje záruka 2 roky.

Součástí každého výrobku je záruční list obsahující veškeré informace k správnému užívaní výrobku.

Kupující je povinen po dodání zboží si jej prohlédnout a případné zjištěné vady oznámit nejpozději do 7 dnů po obdržení zboží.

Zjištěné vady prodávajícímu může oznámit kupující buď e-mailem na info@titanovenadobi.com, nebo písemně na adresu RASPO VDP s.r.o., Květinová 1416/5, 742 21 Kopřivnice.

Ve svém oznámení musí kupující uvést jaké vady, případně jaké rozdíly oproti zaslané objednávce byly u zakoupeného zboží zjištěny.

Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie faktury-dobírky s odůvodněním reklamace a čitelným podpisem.

V případě, že kupující požaduje zasílání informací na jinou adresu, musí tuto skutečnost uvést v oznámení o reklamaci a změnit své údaje v registraci.

V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy, zejména pak zákonem č. 40/1964 Sb., občanský zákoník a zákonem č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník, ve znění pozdějších změn a doplnění, má kupující možnost se v případě reklamace domáhat, zejména aby vadné zboží bylo opraveno nebo vyměněno za zboží nové anebo může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny.

Prodávající po obdržení reklamace a reklamovaného zboží rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do třech pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobků či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace včetně odstranění vad bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody způsobené vlastní vinou kupujícího při neodborném zacházení, na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

 

Kontakt:

RASPO VDP s.r.o.

Květinová 1416/5

742 21 Kopřivnice

IČ: 25387341

DIČ: CZ25387341

Č. účtu: 9518220287/0100

tel.: +420 777 617 302


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Máte problém, chcete poradit?


Volejte (+420) 777 617 302
denně od 8 - 18 hodin