TitanovéNádobí.COM

Titanový hrnec Ø 20 cm

Titanový hrnec Ø 20 cm

  • Objem: 2,9 litrů
  • Výška: 11 cm
  • Tloušťka dna: 8-10 mm
  • Povrch: speciální odolný nepřilnavý titanový plazma nástřik
  • Úchyty: odolávají teplotám do 260 °C
  • Určeno pro: všechny typy varných desek (kromě indukce)
  • Záruka: 24 měsíců, 10 let na rovnost dna
  • Vyrobeno: v Německu
  • Navíc: Brožura s recepty
  • Na nádobí doporučujeme použít naši poklici

Více detailů


2 420 Kč s DPH

Chtěli byste mít perfektně zdařené polévky, omáčky, luštěniny, rizoto, dušené zelí, lečo, a to vše s maximální úsporou času, energie a vitamínů? Tento ručně odlévaný titanový hrnec německé firmy AMT Gastroguss Vám to usnadní. Jeho velikost postačí pro 2-3 člennou rodinu. Oceníte nejen rychlost a jednoduchost, ale při dušení a smažení i zachování maximálního množství vitamínů.

Vaření bez tuku - s příliš tučnými pokrmy si při vaření s ručně odlévaným titanovým nádobím značky AMT Gastroguss nemusíte dělat starosti. V těchto titanových hrncích můžete množství tuku značně zredukovat, nebo vařit a smažit dokonce úplně bez tuku. Pro vaření v páře lze k tomuto hrnci dokoupit skleněný parní nástavec (případně dva) a uvařit tak na jedné plotýnce nejen polévku, ale v páře i vynikající brambory, kořenovou zeleninu a například kuřecí prsíčka.

Úspora a ekologie - až 10 mm tlusté dno titanového hrnce přejímá velice dobře teplo z plotny či trouby a akumuluje ho po dlouhou dobu. Tato vlastnost šetří nejen energii a čas, ale i životní prostředí. Rozehřívejte samotnou nádobu po dobu asi 2 minut na maximálním výkonu a teprve poté přidejte tuk a samotné suroviny.

Povrch hrnce je potažen speciálním nástřikem, který brání přilnutí pokrmu k hrnci. Zároveň umožňuje jeho velice snadné čištění – zbytky pokrmu lze snadno setřít papírovou utěrkou – a je velice odolný vůči oděru. Pro zachování tohoto vynikajícího povrchu nepoužívejte při mytí titanového hrnce drátěnku nebo abrazivní čisticí prostředky. Sami se ale můžete přesvědčit, že jeho údržba je díky speciálnímu titanovému povrchu velice jednoduchá a uvedené prostředky nejsou potřebné.

Německá kvalita - titanové hrnce jsou již po mnoho let v Německu ručně odlévány, svařovány, montovány a přezkušovány. Tento náročný postup výroby titanových hrnců a pánví zajišťuje vysokou kvalitu a jedinečnost námi nabízeného zboží. Při dodržení doporučení výrobce (správném zacházení) Vám bude tento hrnec v kuchyni sloužit dlouhá léta.

Variabilita - tento titanový hrnec je použitelný na plynových a elektrických sporácích, na sklokeramických halogenových i sklokeramických sálavých deskách a na litinových plotnách. Pro indukční varné desky nabízíme speciální sadu titanového nádobí, která obsahuje jak titanové hrnce, tak titanové pánve…

Košík  

(prázdný)

Máte problém, chcete poradit?


Volejte (+420) 777 617 302
denně od 8 - 18 hodin