TitanovéNádobí.COM

Titanový kastrol hranatý 28x28 cm na indukci

Titanový kastrol hranatý 28x28 cm na indukci
  • Objem: 6,5 litrů
  • Výška: 9 cm
  • Tloušťka dna: 8-10 mm
  • Povrch: speciální odolný nepřilnavý titanový plazma nástřik
  • Úchyty: odolávájí teplotám do 260 °C
  • Určeno pro: všechny typy varných desek včetně indukce
  • Záruka: 24 měsíců, 10 let na rovnost dna
  • Vyrobeno: v Německu
  • Navíc: Brožura s recepty
  • Na nádobí doporučujeme použít naši poklici

Více detailů


3 550 Kč s DPH

Chtěli byste mít perfektně zdařené, omáčky, luštěniny, rizoto, dušené zelí, lečo, steaky, ražniči, houbovou smaženici ,vaječinu a to vše s maximální úsporou času, energie a vitamínů? Tento ručně odlévaný titanový kastrol německé firmy AMT Gastroguss Vám to usnadní. Jeho velikost postačí pro 2-5 člennou rodinu. Oceníte nejen rychlost a jednoduchost, ale při dušení a smažení i zachování maximálního množství vitamínů.

Vaření bez tuku - s příliš tučnými pokrmy si při vaření s ručně odlévaným titanovým nádobím značky AMT Gastroguss nemusíte dělat starosti. V těchto titanových hrncích můžete množství tuku značně zredukovat, nebo vařit a smažit dokonce úplně bez tuku.

Úspora a ekologie - až 10 mm tlusté dno titanového hrnce přejímá velice dobře teplo z plotny či trouby a akumuluje ho po dlouhou dobu. Tato vlastnost šetří nejen energii a čas, ale i životní prostředí. Rozehřívejte samotnou nádobu po dobu asi 2 minut na maximálním výkonu a teprve poté přidejte tuk a samotné suroviny.

Povrch kastrolu je potažen speciálním nástřikem, který brání přilnutí pokrmu k nádobí. Zároveň umožňuje jeho velice snadné čištění – zbytky pokrmu lze snadno setřít papírovou utěrkou – a je velice odolný vůči oděru. Pro zachování tohoto vynikajícího povrchu nepoužívejte při mytí titanového kastrolu drátěnku nebo abrazivní čisticí prostředky. Sami se ale můžete přesvědčit, že jeho údržba je díky speciálnímu titanovému povrchu velice jednoduchá a uvedené prostředky nejsou potřebné.

Německá kvalita - titanové hrnce jsou již po mnoho let v Německu ručně odlévány, svařovány, montovány a přezkušovány. Tento náročný postup výroby titanových hrnců a pánví zajišťuje vysokou kvalitu a jedinečnost námi nabízeného zboží. Při dodržení doporučení výrobce (správném zacházení) Vám bude tento kastrol v kuchyni sloužit dlouhá léta.

Variabilita - tento titanový kastrol je použitelný na plynových a elektrických sporácích, na sklokeramických halogenových i sklokeramických sálavých deskách a na litinových plotnách. Vhodný pro indukční varné desky.

Košík  

(prázdný)

Máte problém, chcete poradit?


Volejte (+420) 777 617 302
denně od 8 - 18 hodin