TitanovéNádobí.COM

Titanový pekáč se skl.víkem 33x21x11 cm

Titanový pekáč se skl.víkem 33x21x11 cm
  • Objem: 5,8 litrů
  • Výška: 11 cm
  • Tloušťka dna: 8-10 mm
  • Povrch: speciální odolný nepřilnavý titanový plazma nástřik
  • Úchyty: odolávájí teplotám do 260 °C
  • Určeno pro: všechny typy varných desek (kromě indukce)
  • Záruka: 24 měsíců, 10 let na rovnost dna
  • Vyrobeno: v Německu
  • Navíc: Brožura s recepty
  • Na nádobí doporučujeme použít naši poklici

Více detailů


3 790 Kč s DPH

PE3321P

Chtěli byste mít perfektně zdařenou vepřovou pečínku, křupavé kuře, sekanou, francouzské bramrory, a to vše s maximální úsporou času, energie a vitamínů? Tento ručně odlévaný titanový pekáč německé firmy AMT Gastroguss Vám to usnadní. Jeho velikost postačí pro 2-5 člennou rodinu. Oceníte nejen rychlost a jednoduchost, ale při dušení a pečení i zachování maximálního množství vitamínů.

Vaření bez tuku - s příliš tučnými pokrmy si při vaření a pečení s ručně odlévaným titanovým nádobím značky AMT Gastroguss nemusíte dělat starosti. V těchto titanových pekáčích můžete množství tuku značně zredukovat, nebo vařit a smažit dokonce úplně bez tuku. 

Úspora a ekologie - až 10 mm tlusté dno titanového pekáče přejímá velice dobře teplo z plotny či trouby a akumuluje ho po dlouhou dobu. Tato vlastnost šetří nejen energii a čas, ale i životní prostředí. 

Povrch pekáče je potažen speciálním nástřikem, který brání přilnutí pokrmu k nádobí. Zároveň umožňuje jeho velice snadné čištění – zbytky pokrmu lze snadno setřít papírovou utěrkou – a je velice odolný vůči oděru. Pro zachování tohoto vynikajícího povrchu nepoužívejte při mytí titanového pekáče drátěnku nebo abrazivní čisticí prostředky. Sami se ale můžete přesvědčit, že jeho údržba je díky speciálnímu titanovému povrchu velice jednoduchá a uvedené prostředky nejsou potřebné.

Německá kvalita - titanové hrnce, pekáče jsou již po mnoho let v Německu ručně odlévány, svařovány, montovány a přezkušovány. Tento náročný postup výroby titanových hrnců a pánví a pekáčů zajišťuje vysokou kvalitu a jedinečnost námi nabízeného zboží. Při dodržení doporučení výrobce (správném zacházení) Vám bude tento pekáč v kuchyni sloužit dlouhá léta.

Variabilita - tento titanový pekáč je použitelný na plynových a elektrických sporácích, na sklokeramických halogenových i sklokeramických sálavých deskách a na litinových plotnách. Pro indukční varné desky nabízíme speciální sadu titanového nádobí, která obsahuje jak titanové hrnce, tak titanové pánve…

Košík  

(prázdný)

Máte problém, chcete poradit?


Volejte (+420) 777 617 302
denně od 8 - 18 hodin